Twoja fotoksiążka
w 48h

O nas

Firma Foto Dalux powstała w 1983 r. Pod obecną nazwą działa od 1991 r. Jej właścicielami są Danuta i Ludwik Biernacki. 

Naszą sztandarową działalnością jest produkcja ekskluzywnych fotoalbumów oraz ich tańszych odpowiedników fotoksiążek drukowanych cyfrowo. Zajmujemy się również poligrafią (kalendarze, foldery, ulotki, plakaty, indywidualne Księgi Gości itp.).

W naszej ofercie znajduje się też wiele produktów, takich jak wielkoformatowe wydruki z plotera (profesjonalny papier fotograficzny, płótno) oraz fotogadżety. Dysponujemy najnowszą technologią do produkcji fotoksiążek metodą fotograficzną i poligraficzną najlepszych światowych firm (Noritsu 3203 i Xerox Color J75 Press).

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkiej staranności, aby ich jakość była na najwyższym 
poziomie, a nasi klienci w pełni zadowoleni.

Oferujemy także fotografię ślubną i dziecięcą (fotografujemy najnowszymi aparatami firmy Nikon i Canon).

Firma Foto Dalux dwukrotnie zwyciężyła jako najlepsza firma w sieci Konica Minolta w Polsce. Ludwik Biernacki ma ponad 30-letnie doświadczenie i uznanie w zawodzie fotografa, jest autorem wielu wystaw fotograficznych prezentujących fotografie od Alaski po Australię.

 

Aktualności:

2018-01-30 11:01:22
WALENTYNKI z Foto Dalux
Już niebawem święto zakochanych. Jeśli chcesz podarować ukochanej osobie coś niebanalnego i wyjątkowego, zajrzyj do nas. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych propozycji, aby stworzyć oryginalny prezent prosto od serca.