Twoja fotoksiążka
w 48h

Nasze produkty:

  •                       FOTOKSIĄŻKI:
              Fotoalbumy               Fotoksiążki drukowane
            
       

 

               

 

Foto Dalux

    Co nas wyróżnia?

1. SZYBKOŚĆ I NISKA CENA

Cały proces składu i oprawy naszych produktów odbywa się u nas w Firmie – bez udziału podwykonawców.       Wyróżniają nas dwie najważniejsze kwestie - niska cena i szybki termin realizacji. Nasze produkty realizujemy do 48h! Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, które gwarantują dotrzymania obiecanego przez nas terminu. 

2. PROGRAM DO TWORZENIA FOTOKSIĄŻEK I KALENDARZY
 
Polecamy nasz darmowy PROGRAM e-daluxdzięki któremu w łatwy i szybki sposób możecie stworzyć własną fotoksiążkę (lub inny fotogadżet). Potrzebujecie jedynie zdjęć w formie plików cyfrowych (jpg, tiff) i inwencję twórczą. Sami tworzycie projekt - dobieracie ramki, tła, napisy i gotowy projekt wysyłacie do nas. W zakładce "Porady" otrzymacie informacje na temat programu i nasze porady odnośnie korzystania z niego.

3. REKLAMA WASZEJ FIRMY

W naszej ofercie znajduje się również
poligrafia (ulotki, foldery, plakaty). Możemy przygotować kompleksową reklamę Waszej firmy (katalog, terminarz w okładce z ofertą Waszej firmy, ulotki, broszury, foldery, plakaty, naklejki, karty menu itd). Ceny ustalamy indywidualnie, o szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub mailowo. 
 
4. FOTOGRAFIA ŚLUBNA
 
W naszych usługach znajduje się także fotografia ślubna (fotografujemy najnowszymi aparatami firmy Nikon i Canon). Podczas sesji uzywamy najlepszych profesjonalnych blend firmy California Sunbounce.
 
    

Aktualności:

2020-10-22 01:10:49
TERMINARZE z Twoim zdjęciem, projektem na okładce
Kalendarze książkowe z możliwością zaprojektowania własnej okładki - Twoje zdjęcia, grafiki, teksty, reklama Twojej firmy czy biznesu. Umieścimy wszystko, co chcesz i stworzymy w pełni personalizowany - ekskluzywny produkt.