Twoja fotoksiążka
w 48h

O nas

Firma Foto Dalux powstała w 1983 r. Pod obecną nazwą działa od 1991 r. Jej właścicielami są Danuta i Ludwik Biernacki. 

Naszą sztandarową działalnością jest produkcja ekskluzywnych fotoalbumów oraz ich tańszych odpowiedników fotoksiążek drukowanych cyfrowo. Zajmujemy się również poligrafią (kalendarze, foldery, ulotki, plakaty, indywidualne Księgi Gości itp.).

W naszej ofercie znajduje się też wiele produktów, takich jak wielkoformatowe wydruki z plotera (profesjonalny papier fotograficzny, płótno) oraz fotogadżety. Dysponujemy najnowszą technologią do produkcji fotoksiążek metodą fotograficzną i poligraficzną najlepszych światowych firm (Noritsu 3203 i Xerox Versant 180 Press).

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkiej staranności, aby ich jakość była na najwyższym 
poziomie, a nasi klienci w pełni zadowoleni.

Oferujemy także fotografię ślubną i dziecięcą (fotografujemy najnowszymi aparatami firmy Nikon i Canon).

Firma Foto Dalux dwukrotnie zwyciężyła jako najlepsza firma w sieci Konica Minolta w Polsce. Ludwik Biernacki ma ponad 35-letnie doświadczenie i uznanie w zawodzie fotografa, jest autorem wielu wystaw fotograficznych prezentujących fotografie od Alaski po Australię.

 

Aktualności:

2020-10-22 01:10:49
TERMINARZE z Twoim zdjęciem, projektem na okładce
Kalendarze książkowe z możliwością zaprojektowania własnej okładki - Twoje zdjęcia, grafiki, teksty, reklama Twojej firmy czy biznesu. Umieścimy wszystko, co chcesz i stworzymy w pełni personalizowany - ekskluzywny produkt.